Sezon Wiosna 2024 Otwarty
0

O firmie

 

Sklep internetowy Garden Number One to projekt europejski jednej z największych firm w dziedzinie produkcji i sprzedaży roślin Yaskrava.


Na rynku pracujemy od ponad 25 lat. Przez ten okres zgromadziliśmy ogromne doświadczenie. Obecnie Yaskrava jest jednym z niekwestionowanych liderów europejskiego rynku roślinnego w zakresie handlu online i offline. Rocznie hodujemy ponad 1 mln sadzonek, sami je przechowujemy i pakujemy. Od 20 lat zajmujemy się bezpośrednim importem cebulek od najlepszych holenderskich producentów. Nasze towary są sprzedawane hurtowo i detalicznie we wszystkich zakątkach.


Przez wiele lat pracy wypracowaliśmy również kontakty z producentami nasion i cebulek w Europie, w szczególności z firmami z Polski i Holandii. Przy aktywnym wsparciu naszych europejskich kolegów, mamy dziś przyjemność zaprezentować Państwu najlepsze towary. Oferujemy Państwu niesamowitą kolekcję cebulek od holenderskich producentów, najlepsze nasiona i sadzonki od polskich firm, a także obsługę na najwyższym poziomie.

 

 

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką ochrony prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz ją w każdym momencie wycofać lub ponowić na GardenNumberOne w zakładce Ustawienia plików cookies. Wycofanie jej nie wpływa na legalność uprzedniego przetwarzania. Polityka prywatnosci i Cookies Garden Number One